Суббота, 27 Август 2016 06:15

СКІЛЬКИ ТРЕБА МАТИ ГРОШЕЙ ЩОБ ПОГРАТИ У ФУТБОЛ?!

Футбол – це гра мільйонів… Але нажаль без фінансів у цю гру можна зіграти лише у дворі з друзями. Скільки ж коштує участь у найбільших змаганнях нашого регіону та сусідніх регіонів у матеріалі vinsport.info

Черкаська область 

Цьогоріч у Вищому дивізіоні Черкаської області приймає участь 13 команд. Всього у обласних змаганнях грає 25 колективів. Внесок у Вищому дивізіоні складає 14 тис. грн. Окрім офіційного внеску існує ще ряд витрат на оплату роботи арбітрів, медичного персоналу та оренди домашнього поля.

Житомирська область

Вища ліга Житомирської області грає за принципом «весна-осінь». Наразі лише розпочалось друге коло в якому приймає участь 9 колективів області. Внесок для участі у вищому дивізіоні складає 5000 грн з команди. Аналогічно з черкащанами оплата бригади арбітрів та їх дорога оплачується окремо (1300 грн за гру + дорога).

Кіровоградська область

Так, саме Кіровоградська, оскільки регіон на Кропивницький ще не перейменували. Участь в чемпіонаті Кіровоградської області приймає 16 футбольних колективів. Внесок на участь складає цьому році 5000 грн. в минулому 3200 не залежно від ліги.

Команди сплачують оплату арбітражу в розмірі 200 грн. арбітр та по 100 грн. асистенти. В сумі - 400 грн за домашній матч, а також витрати на проїзд. Переможець та призери чемпіонату нагороджуються комплектами футбольної форми, медалями, грамотами та отримують по 10 футбольних мячів по завершенню сезону. Всі учасники отримують при заявці по одному футбольному ігровому мячі. 

 

Вінницька область

Розповідаючи про змагання у Вінницькій області хотілось би написати не лише про Чемпіонат області, а й інші турніри.

Чемпіонат області

Цьогоріч у Чемпіонаті Вінницької області приймає участь 9 колективів. Згідно регламенту змагань, внесок для новачків Вищої ліги складає 7000 грн, для клубів, які вже приймали участь 6000 грн. По завершенні сезону команди нагороджуються кубками та медалями. Всього у обласних змаганнях приймає участь 21 колектив (внесок для 12 команд Першої ліги на 1000 грн менший за Вищу лігу). Кількість команд у обласних змаганнях досягло свого найбільшого мінімуму за останні 5 сезонів, повторивши антирекорд сезону 2014-2015. Окрім внеску команди оплачують 1050 грн за роботу арбітрів, а також їх дорогу та роботу медичного персоналу.

Чемпіонат міста Вінниця

Традиційний Чемпіонат міста, який вже вкотре збирає на полях міста команди, проводиться за схемою весна-осінь. У цьогорічному сезоні в змаганнях приймає участь 12 колективів з міста та найближчих населених пунктів. Вартість участі складає 3500 грн за сезон. Ніяких інших фінансових витрат команди на собі не несуть. Роботу арбітрів, лікарів та оренду полів покриває саме цей внесок.

http://vinsport.info

 

Поиск

Login Form