Вторник, 28 Август 2018 13:42

Знайомтеся: захисник «Ниви-В» Дмитро Попов

Інтерв'ю 24/08/2016

Прес-служба СФК «Нива-В» продовжує знайомити вболівальників з гравцями клубу. Сьогодні про себе розповідає 25-річний захисник клубу Дмитро Попов, який в останніх матчах стабільно виступає в стартовому складі.

– Дмитре, де і коли Ви почали займатися футболом?

– У Вінниці, в ДЮСШ «Нива-Світанок» (її правонаступницею стала ДЮСШ «Прем’єр-Нива – авт). Тоді мені було 10 чи 11 років. Моїм першим тренером був Віталій Іванович Тарасенко.

– Якими були успіхи в юнацькі роки?

– Одразу не все виходило. Але наполеглива праця над собою далася взнаки, і я поступово зміг покращити гру. Виступав в ДЮФЛ України за Вінницю, а потім за київську «Оболонь». Після завершення виступів у ДЮФЛ повернувся у вінницьку «Ниву-Світанок». Це було в 2007 році, коли наша команда грала в другій лізі. Її тренером був Іван Панчишин.

– Згадайте, яка команда тоді виступала?

– Ми перебували в середині турнірної таблиці, посідали 9-е чи 10-е місце. За клуб грали вінницькі хлопці, досягали результату переважно за рахунок характеру. До речі, й зараз кістяк «Ниви-В» складають місцеві вихованці.

– Вам тоді було лише 17 років. Небагато для виступів на професійному рівні. Переважно виходили на заміну?

– Бувало, на заміну. А нерідко і в основному складі. 50 % на 50 %.

– Ви грали в «Ниві» і під орудою Богдана Блавацького, а потім тимчасово перестали виступати. Чому?

– Отримав серйозну травму і на певний час вирішив зав’язати із футболом. Не грав приблизно 1,5 роки. Потім поновив виступи, але вже на рівні чемпіонату області.

– За які аматорські клуби виступали?

– За команду Крижополя та за ФК «Вінниця». В складі «містян» провів 4 роки.

– Чим запам’яталися виступи в чемпіонаті України серед аматорів в складі ФК «Вінниця?

– Ми обігрували одного з нинішніх лідерів другої ліги «Рух», грали внічию з нинішньої провідною командою першої ліги «Колос» (Ковалівку). ФК «Вінниця» всім давав бій, команда була непоганою. Позитивних емоцій у нас було чимало.

– На старті сезону «Нива-В» мала серйозні проблеми в обороні. За рахунок чого в останніх матчах вдалося покращити міцність захисних редутів?

– Наша команда лише 1,5 місяці тому була зібрана. Зрозуміло, спочатку виникали проблеми на полі. Вони й зараз є. Але з кожним тренуванням ми все більше зігруємося і починає краще розуміти гру один одного. Через це діяти в офіційних матчах стає простіше. Окрім того, ми намагаємося виконувати всі вказівки тренерського штабу. Зокрема, будемо й надалі старатися покращувати гру в обороні.

– Як Ви оцінюєте потенціал команди?

– Поки що я не бачив всі команди другої ліги. Але ми поки що нікому не поступалися чисто, по всім статтям. Тобто боротися можна з будь-яким опонентом і брати очки в кожному матчі.

– Чого мрієте досягти в футболі?

– Я просто хочу виходите на поле і водночас покращувати свою гру. А далі буде видно.

 

Довідка

Дмитро Олегович Попов

№ гравця – 8.

Амплуа – захисник.

Народився 28.08. 1990 р. у Вінниці.

Попередній клуб – ФК «Вінниця».

Неодружений.

Хобі: активний, спортивний відпочинок, подорожі з друзями.

http://www.niva-v.com.ua/znajomtesya-zahy-sny-k-ny-vy-v-dmy-tro-p/

 

 

Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Книга вже в продажу!
Прохання до всіх хто замовив книгу, або бажає її купити написати Леоніду Загоруйко повідомлення на е-мейл Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або подзвонити по тел (096) 983-56-66.
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений.
Вартість 1 тому 430 гривень. 
Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. 
В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно. 
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 kni

 

 

Поиск

Login Form