Воскресенье, 04 Сентябрь 2016 00:00

Сергій Мельник: "Сильна сторона "Ниви" - колектив"

Интервью 31 мая 2012 года.

Захисник вінницької "Ниви" Сергій Мельник поділився своїми враженнями від перебування в команді, а також про виступи вінничан в сезоні.

- Розкажи, як так сталось, що ти почав займатись футболом?

- Спочатку я займався 7 років акробатикою. Потім якось так сталось, завжди любив футбол і батько постійно дивився по телевізору, друзі почали займатись і я пішов з ними - секція була поряд, в якій тренером був легенда одеського футболу і "Чорноморця" - Зубков Віктор Захарійович. Це і була моя перша команда, в якій я почав займатись. Там побув 2-3 роки і мене забрали в "Спартак" одеський, де тренером був Фролов Констянтин Вікторович. Там я познайомився з Єгором Бідним і ми вже фактично 10 років разом граєм. Далі нас разом забрали в "Чорноморець-2". Потім потрапив в дубль "Чорноморця", де 2-3 роки був капітаном, а вже потім був у першій команді. Тренували такі тренери, як Телесненко, Догадайло, Пархоменко, Наконечний, Гришко, Баль, Блохін, Альтман, Соколовський. Грав у Вищій лізі, потім стались деякі переміни і я пішов грати, заради ігрової практики в ФК "Одесу". Там був рік в оренді і потім повернувся знов до "Чорноморця". Так склалось, що я вирішив далі там не продовжвувати і піти. Трішки поїздив по Україні на перегляди команд і потім запросили до "Ниви". Так склалось, що разом в Одесі грали я, Бідний, Владов, Піцик і Ганєв у кожного своя доля, всі були пішли різними шляхами, а ось тут зібрались разом знову.

- Перейшов до "Ниви" як вільний агент?

- Так, я розірвав контракт з "Чорноморцем" по обопільній згоді. Я вирішив, що краще грати, ніж сидіти там на лавці запасних.

- Тобто твоя ціль переходу - набратись ігрової практики?

- Ігрова практика в мене була, так як я грав в оренді за "Одесу". Був, звісно, час, коли я грав в першій команді "Чорноморця" і приходилось бути і запасним і це найгірший час для футболіста, коли він не грає. Ніяке тренування не замінить матч.

- Команду збирали досить швидкими темпами і у вас у більшості гравців навіть не було часу зігратись і звикнути до партнерів. Зараз на полі уже себе відчуваєте краще?

- Звісно. Ми прибавляємо з кожною грою. Нас зібрали якраз перед самими іграми, мене навіть не встигли заявити на першу гру. Звісно тоді функціонально ми трішки були неготові, але зараз з кожним тренуванням, від гри до гри ми прибавляємо. Через ігри ми набираєм форму і вже відчуваєм себе більш зіграними. Як я казав, декого я вже знав, з іншими познайомився - всі просто чудові люди, і разом ми добиваємось результатів нашим колективом.

- На полі завжди грав лише на оборонних позиціях?

- В дитячо-юнацькій школі грав і лівого півзахисника, і опорного, а вже потім так перейшов на позицію центрального захисника, грали разом з Бідним Єгором. Ще потім уже грав на позиції правого захисника.

- У "Ниві" граєш лівого захисника?

- Так, зараз граю лівого захисника. Для мене в цьому немає проблем.

- Що б ти міг назвати своєю сильною стороною, як футболіста?

- У кожного футболіста є як сильні так і слабкі сторони. Я не хочу в собі нічого виділяти. Наша сильна сторона команди - це її дух, це весь наш колектив.

- У тебе є принципові суперники?

- Принципових немає, ніякої злості ні до кого так теж немаю. Хочеться лише добитись результату. Зараз намагаємось зробити цей останній крок. Уже дуже велику роботу провели і ось залишився останній матч, який ми обов'язково маєм виграти. З принципових матчів лише був матч з "Одесою". Грали у рідному місті, прийшли рідні і вболівальники, які за нас вболівали. За "Ниву" одеситів грало більше ніж за одеську команду. Також з лідерами можна назвати більш принципові матчі, але трішки дає про себе знати клас. Але, я думаю, якщо б ми зараз із ними грали... з кожною грою ми стаємо лише сильнішими і дуже прикро що чемпіонат закінчується саме зараз, тому що ми б могли ще нервів усім потріпати.

- Серед ігор, які зіграв за "Ниву", яка найбільше запам'яталась?

- У кожному матчі є моменти, які аналізуєш, які тобі подобаються. А так, то, напевне, матч із "Геліосом", - мене в кінці матчу просто переповнювали емоції, коли ми виграли. Хвилювання немає ні перед якою грою, для нас всі матчі важливі і всі потрібно вигравати. Матч із "Геліосом", напевне був такий переломний, коли хлопці всі повірили у себе. Для мене він теж багато значив - простріл, забили гол. З "Титаном" заробив пенальті, був важкий виїзд - далеко. Ну і, звісно, матч зі "Сталлю" - дорога не легка, команда-суперник - важкий та і погодні умови, але ми добились результату.

- Якщо б не футбол - чим би ти займався?

- Я не можу вибрати ніякої альтернативи футболу. У мене з ним пов'язане моє життя. Якщо б і пришлось, то, напевно, якимось іншим видом спорту.

- Захоплюєшся ще якимось видами спорту?

- Я займався кікбоксингом, так щоб підтримувати себе у формі, щоб серце працювало і був в тонусі. Баскетбол, теніс, плавання, біг.

- По телевізору дивишся якісь змагання?

- Дивимось хокей, баскетбол. Приємно спостерігати за командами з NBA. Міні-футбол також. Всі командні види спорту.

- Останнє традиційне запитання - "що ти можеш сказати вболівальникам?".

- Хочеться, звісно, сказати дуже багато приємних слів. Мене дійсно здивувало, коли я приїхав до цього міста, що місто дійсно футбольне і перехожі часто впізнають, цікавляться футболом, бажають успіху. Перед початком чемпіонату всі розуміли, в якому ми складному становищі і всі підтримували. Хочеться подякувати за підтримку як на рідному стадіоні, так і на виїздних матчах. Ті, що думають: "Підтримаєм команди, чи ні - немає ніякої різниці", - це зовсім не так. Навіть, коли ми граємо на полі - ми чуємо цю підтримку, нам це дуже допомагає, це підстьобує бігти і битись. Дуже приємно таке відношення вболівальників при такій ситуації, яка склалась. Цей результат, що ми показуєм - це результат і команди, і вболівальників, і всього міста.

Источник: 

Последнее изменение Воскресенье, 04 Сентябрь 2016 06:34

Поиск

Login Form