Первая лига Украины по футболу 2002-2003 – Матчи

1-й тур
06.07.2002 Полесье Житомир Сокол Золочев 2:1 (2:0)
МФК Николаев Борисфен Борисполь 2:1 (0:0)
Закарпатье Ужгород Арсенал Харьков 3:0 (2:0)
Шахтер-2 Донецк Карпаты-2 Львов 0:3 (0:2)
Звезда Кировоград ЦСКА Киев 1:0 (0:0)
Динамо-2 Киев ФК Винница 0:2 (0:0)
Нефтяник Ахтырка Система-Борекс 3:1 (1:0)
Прикарпатье Ивано-Франковск Спартак Сумы +:-
06.08.2002 Сталь Алчевск ФК Красилов 3:1 (0:0)
2-й тур
13.07.2002 Закарпатье Ужгород Полесье Житомир 1:0 (0:0)
ФК Красилов Нефтяник Ахтырка 3:1 (2:1)
Система-Борекс Динамо-2 Киев 0:1 (0:1)
ЦСКА Киев МФК Николаев 1:2 (1:1)
Борисфен Борисполь Шахтер-2 Донецк 1:1 (1:0)
Арсенал Харьков Карпаты-2 Львов 3:2 (1:0)
Спартак Сумы Сталь Алчевск 0:2 (0:0)
ФК Винница Звезда Кировоград 0:0 (0:0)
Сокол Золочев Прикарпатье Ивано-Франковск 5:1 (3:1)
3-й тур
20.07.2002 МФК Николаев ФК Винница 2:1 (1:1)
Полесье Житомир Арсенал Харьков 2:0 (2:0)
Динамо-2 Киев ФК Красилов 3:2 (1:1)
Карпаты-2 Львов Борисфен Борисполь 0:0 (0:0)
Шахтер-2 Донецк ЦСКА Киев 3:1 (1:0)
Звезда Кировоград Система-Борекс 3:1 (1:0)
Нефтяник Ахтырка Спартак Сумы 2:0 (1:0)
Сталь Алчевск Сокол Золочев 4:1 (1:1)
Прикарпатье Ивано-Франковск Закарпатье Ужгород 0:0 (0:0)
4-й тур
26.07.2002 Полесье Житомир Прикарпатье Ивано-Франковск 0:0 (0:0)
ФК Красилов Звезда Кировоград 1:2 (1:2)
ФК Винница Шахтер-2 Донецк 1:1 (0:1)
Закарпатье Ужгород Сталь Алчевск 0:0 (0:0)
Система-Борекс МФК Николаев 0:0 (0:0)
Арсенал Харьков Борисфен Борисполь 0:3 (0:1)
Сокол Золочев Нефтяник Ахтырка 0:0 (0:0)
Спартак Сумы Динамо-2 Киев 2:5 (0:1)
ЦСКА Киев Карпаты-2 Львов 1:2 (1:2)
5-й тур
02.08.2002 Динамо-2 Киев Сокол Золочев 3:0 (1:0)
Борисфен Борисполь ЦСКА Киев 2:0 (1:0)
Шахтер-2 Донецк Система-Борекс 1:1 (0:1)
МФК Николаев ФК Красилов 0:2 (0:1)
Звезда Кировоград Спартак Сумы 4:1 (2:0)
Нефтяник Ахтырка Закарпатье Ужгород 1:0 (1:0)
Сталь Алчевск Полесье Житомир 2:1 (1:1)
Прикарпатье Ивано-Франковск Арсенал Харьков 1:0 (0:0)
23.08.2002 Карпаты-2 Львов ФК Винница 0:1 (0:1)
6-й тур
16.08.2002 Прикарпатье Ивано-Франковск Сталь Алчевск 1:1 (0:0)
Полесье Житомир Нефтяник Ахтырка 0:1 (0:0)
ФК Винница Борисфен Борисполь 1:0 (1:0)
Арсенал Харьков ЦСКА Киев 2:0 (0:0)
ФК Красилов Шахтер-2 Донецк 1:0 (0:0)
Система-Борекс Карпаты-2 Львов 1:1 (0:1)
Закарпатье Ужгород Динамо-2 Киев 1:0 (0:0)
Сокол Золочев Звезда Кировоград 1:1 (1:0)
Спартак Сумы МФК Николаев 1:1 (0:0)
7-й тур
30.08.2002 Карпаты-2 Львов ФК Красилов 1:0 (0:0)
МФК Николаев Сокол Золочев 2:0 (0:0)
Звезда Кировоград Закарпатье Ужгород 1:0 (1:0)
ЦСКА Киев ФК Винница 0:0 (0:0)
Борисфен Борисполь Система-Борекс 2:1 (2:0)
Шахтер-2 Донецк Спартак Сумы 4:1 (2:0)
Нефтяник Ахтырка Прикарпатье Ивано-Франковск 3:1 (1:1)
Сталь Алчевск Арсенал Харьков 2:0 (1:0)
31.08.2002 Динамо-2 Киев Полесье Житомир 5:1 (1:0)
8-й тур
05.09.2002 Прикарпатье Ивано-Франковск Динамо-2 Киев 0:3 (0:2)
Полесье Житомир Звезда Кировоград 1:0 (0:0)
ФК Красилов Борисфен Борисполь 2:0 (1:0)
Закарпатье Ужгород МФК Николаев 1:0 (0:0)
Сокол Золочев Шахтер-2 Донецк 2:2 (1:0)
Спартак Сумы Карпаты-2 Львов 2:1 (1:0)
Система-Борекс ЦСКА Киев 0:0 (0:0)
Арсенал Харьков ФК Винница 1:0 (0:0)
Сталь Алчевск Нефтяник Ахтырка 2:1 (1:0)
9-й тур
14.09.2002 Динамо-2 Киев Сталь Алчевск 0:0 (0:0)
ФК Винница Система-Борекс 1:0 (0:0)
Звезда Кировоград Прикарпатье Ивано-Франковск 1:0 (1:0)
Нефтяник Ахтырка Арсенал Харьков 2:0 (0:0)
Шахтер-2 Донецк Закарпатье Ужгород 1:0 (0:0)
МФК Николаев Полесье Житомир 1:1 (1:1)
Карпаты-2 Львов Сокол Золочев 2:2 (0:1)
15.09.2002 Борисфен Борисполь Спартак Сумы 3:0 (1:0)
ЦСКА Киев ФК Красилов 2:1 (1:0)
10-й тур
20.09.2002 Полесье Житомир Шахтер-2 Донецк 1:1 (0:0)
Прикарпатье Ивано-Франковск МФК Николаев 1:3 (0:1)
Закарпатье Ужгород Карпаты-2 Львов 3:2 (1:1)
ФК Красилов ФК Винница 0:0 (0:0)
Нефтяник Ахтырка Динамо-2 Киев 1:1 (0:0)
Сталь Алчевск Звезда Кировоград 2:0 (2:0)
Сокол Золочев Борисфен Борисполь 0:0 (0:0)
Арсенал Харьков Система-Борекс 0:0 (0:0)
Спартак Сумы ЦСКА Киев 1:1 (0:1)
11-й тур
27.09.2002 МФК Николаев Сталь Алчевск 2:1 (0:1)
Звезда Кировоград Нефтяник Ахтырка 2:1 (0:1)
Система-Борекс ФК Красилов 1:1 (1:0)
ФК Винница Спартак Сумы 0:1 (0:0)
Борисфен Борисполь Закарпатье Ужгород 0:0 (0:0)
Карпаты-2 Львов Полесье Житомир 2:2 (2:0)
Динамо-2 Киев Арсенал Харьков 2:3 (1:2)
ЦСКА Киев Сокол Золочев 3:1 (1:1)
Шахтер-2 Донецк Прикарпатье Ивано-Франковск 4:0 (2:0)
12-й тур
04.10.2002 Нефтяник Ахтырка МФК Николаев 0:0 (0:0)
Полесье Житомир Борисфен Борисполь 1:0 (0:0)
Прикарпатье Ивано-Франковск Карпаты-2 Львов 3:1 (1:1)
Закарпатье Ужгород ЦСКА Киев 0:3 (0:1)
Спартак Сумы Система-Борекс 2:0 (1:0)
Сталь Алчевск Шахтер-2 Донецк 0:1 (0:0)
Арсенал Харьков ФК Красилов 2:1 (1:0)
Сокол Золочев ФК Винница 2:1 (1:0)
05.10.2002 Динамо-2 Киев Звезда Кировоград 1:0 (1:0)
13-й тур
11.10.2002 ФК Красилов Спартак Сумы 2:0 (1:0)
Система-Борекс Сокол Золочев 1:0 (0:0)
МФК Николаев Динамо-2 Киев 1:5 (1:1)
Звезда Кировоград Арсенал Харьков 4:0 (1:0)
ФК Винница Закарпатье Ужгород 1:0 (1:0)
ЦСКА Киев Полесье Житомир 0:1 (0:0)
Карпаты-2 Львов Сталь Алчевск -:+
Шахтер-2 Донецк Нефтяник Ахтырка 2:1 (2:0)
28.10.2002 Борисфен Борисполь Прикарпатье Ивано-Франковск 2:0 (0:0)
14-й тур
24.10.2002 Нефтяник Ахтырка Карпаты-2 Львов 2:0 (1:0)
Полесье Житомир ФК Винница 2:1 (0:0)
Прикарпатье Ивано-Франковск ЦСКА Киев 1:2 (0:1)
Звезда Кировоград МФК Николаев 1:0 (0:0)
Сталь Алчевск Борисфен Борисполь 1:2 (1:1)
Закарпатье Ужгород Система-Борекс 1:0 (0:0)
Сокол Золочев ФК Красилов 2:1 (1:0)
Арсенал Харьков Спартак Сумы 0:3 (0:2)
12.11.2002 Динамо-2 Киев Шахтер-2 Донецк 3:0 (2:0)
15-й тур
01.11.2002 МФК Николаев Арсенал Харьков 1:3 (0:1)
Шахтер-2 Донецк Звезда Кировоград 1:2 (0:1)
Борисфен Борисполь Нефтяник Ахтырка 1:0 (1:0)
Спартак Сумы Сокол Золочев 1:0 (0:0)
ФК Красилов Закарпатье Ужгород 0:0 (0:0)
Система-Борекс Полесье Житомир 1:0 (0:0)
ФК Винница Прикарпатье Ивано-Франковск 0:0 (0:0)
ЦСКА Киев Сталь Алчевск 1:1 (1:0)
03.11.2002 Карпаты-2 Львов Динамо-2 Киев 1:1 (0:0)
16-й тур
08.11.2002 Нефтяник Ахтырка ЦСКА Киев 1:3 (1:2)
МФК Николаев Шахтер-2 Донецк 2:0 (1:0)
Звезда Кировоград Карпаты-2 Львов 2:0 (2:0)
Полесье Житомир ФК Красилов 0:0 (0:0)
Динамо-2 Киев Борисфен Борисполь 0:2 (0:2)
Прикарпатье Ивано-Франковск Система-Борекс 2:2 (1:1)
Закарпатье Ужгород Спартак Сумы 2:0 (1:0)
Арсенал Харьков Сокол Золочев 5:0 (3:0)
Сталь Алчевск ФК Винница 2:1 (0:0)
17-й тур
15.11.2002 Шахтер-2 Донецк Арсенал Харьков 2:1 (1:0)
Сокол Золочев Закарпатье Ужгород 3:1 (1:1)
Спартак Сумы Полесье Житомир 2:1 (1:1)
ФК Красилов Прикарпатье Ивано-Франковск 3:2 (3:1)
Система-Борекс Сталь Алчевск 1:1 (0:1)
ФК Винница Нефтяник Ахтырка 1:0 (0:0)
ЦСКА Киев Динамо-2 Киев 2:2 (0:0)
Борисфен Борисполь Звезда Кировоград 3:0 (2:0)
Карпаты-2 Львов МФК Николаев 0:1 (0:0)
18-й тур
14.03.2003 Прикарпатье Ивано-Франковск ФК Красилов 4:2 (3:2)
Полесье Житомир Спартак Сумы 2:1 (1:1)
15.03.2003 Динамо-2 Киев ЦСКА Киев 2:0 (1:0)
23.05.2003 Сталь Алчевск Система-Борекс 0:3 (0:2)
Нефтяник Ахтырка ФК Винница 3:1 (0:1)
Звезда Кировоград Борисфен Борисполь 1:0 (0:0)
Арсенал Харьков Шахтер-2 Донецк 2:0 (1:0)
МФК Николаев Карпаты-2 Львов 1:0 (0:0)
Закарпатье Ужгород Сокол Золочев +:-
19-й тур
19.03.2003 Карпаты-2 Львов Звезда Кировоград 0:3 (0:2)
Борисфен Борисполь Динамо-2 Киев 1:1 (1:1)
ЦСКА Киев Нефтяник Ахтырка 0:0 (0:0)
ФК Винница Сталь Алчевск 1:1 (0:1)
Система-Борекс Прикарпатье Ивано-Франковск 0:0 (0:0)
Спартак Сумы Закарпатье Ужгород -:+
Сокол Золочев Арсенал Харьков 1:1 (0:0)
Шахтер-2 Донецк МФК Николаев 3:1 (1:0)
23.05.2003 Полесье Житомир Динамо-2 Киев 0:1 (0:0)
20-й тур
19.03.2003 ФК Красилов Полесье Житомир 4:2 (2:1)
24.03.2003 Закарпатье Ужгород ФК Красилов 0:1 (0:1)
Полесье Житомир Система-Борекс 0:1 (0:1)
Прикарпатье Ивано-Франковск ФК Винница 1:2 (1:2)
Сокол Золочев Спартак Сумы 1:1 (1:1)
Сталь Алчевск ЦСКА Киев 2:0 (2:0)
Динамо-2 Киев Карпаты-2 Львов 1:0 (0:0)
Звезда Кировоград Шахтер-2 Донецк 0:0 (0:0)
Арсенал Харьков МФК Николаев -:+
21-й тур
Нефтяник Ахтырка Борисфен Борисполь 0:0 (0:0)
04.04.2003 Карпаты-2 Львов Нефтяник Ахтырка 1:1 (0:1)
ФК Красилов Сокол Золочев 3:0 (3:0)
МФК Николаев Звезда Кировоград 2:1 (1:1)
ФК Винница Полесье Житомир 0:0 (0:0)
Система-Борекс Закарпатье Ужгород 0:0 (0:0)
Спартак Сумы Арсенал Харьков 0:1 (0:0)
ЦСКА Киев Прикарпатье Ивано-Франковск 2:1 (2:0)
05.04.2003 Шахтер-2 Донецк Динамо-2 Киев 0:0 (0:0)
22-й тур
Борисфен Борисполь Сталь Алчевск 1:0 (1:0)
09.04.2003 Полесье Житомир ЦСКА Киев 2:0 (1:0)
Прикарпатье Ивано-Франковск Борисфен Борисполь 0:2 (0:1)
Нефтяник Ахтырка Шахтер-2 Донецк 2:0 (1:0)
Сталь Алчевск Карпаты-2 Львов 1:1 (0:0)
Арсенал Харьков Звезда Кировоград 1:2 (1:1)
Спартак Сумы ФК Красилов -:+
Сокол Золочев Система-Борекс 0:1 (0:1)
Динамо-2 Киев МФК Николаев 4:1 (2:0)
23-й тур
Закарпатье Ужгород ФК Винница 1:0 (1:0)
14.04.2003 ФК Винница Сокол Золочев 1:0 (0:0)
ФК Красилов Арсенал Харьков 0:0 (0:0)
МФК Николаев Нефтяник Ахтырка 0:0 (0:0)
Шахтер-2 Донецк Сталь Алчевск 0:0 (0:0)
Карпаты-2 Львов Прикарпатье Ивано-Франковск 3:1 (0:1)
Борисфен Борисполь Полесье Житомир 2:1 (0:1)
Система-Борекс Спартак Сумы 0:0 (0:0)
ЦСКА Киев Закарпатье Ужгород 3:2 (1:0)
24-й тур
Звезда Кировоград Динамо-2 Киев 3:1 (1:1)
19.04.2003 Закарпатье Ужгород Борисфен Борисполь 1:0 (1:0)
Полесье Житомир Карпаты-2 Львов 0:0 (0:0)
Нефтяник Ахтырка Звезда Кировоград 0:0 (0:0)
Арсенал Харьков Динамо-2 Киев 0:1 (0:0)
Спартак Сумы ФК Винница 2:0 (1:0)
Сокол Золочев ЦСКА Киев 1:2 (1:0)
Прикарпатье Ивано-Франковск Шахтер-2 Донецк 1:0 (1:0)
Сталь Алчевск МФК Николаев 1:0 (1:0)
25-й тур
ФК Красилов Система-Борекс 1:0 (0:0)
25.04.2003 Динамо-2 Киев Нефтяник Ахтырка 1:1 (0:0)
МФК Николаев Прикарпатье Ивано-Франковск 0:0 (0:0)
Борисфен Борисполь Сокол Золочев +:-
ФК Винница ФК Красилов 1:0 (1:0)
Система-Борекс Арсенал Харьков 4:1 (2:0)
Шахтер-2 Донецк Полесье Житомир 2:1 (1:1)
ЦСКА Киев Спартак Сумы 0:0 (0:0)
Карпаты-2 Львов Закарпатье Ужгород 0:0 (0:0)
26-й тур
Звезда Кировоград Сталь Алчевск 2:1 (0:0)
02.05.2003 ФК Красилов ЦСКА Киев 0:0 (0:0)
Арсенал Харьков Нефтяник Ахтырка 2:0 (1:0)
Система-Борекс ФК Винница 3:0 (1:0)
Закарпатье Ужгород Шахтер-2 Донецк 2:0 (1:0)
Полесье Житомир МФК Николаев 1:0 (1:0)
Прикарпатье Ивано-Франковск Звезда Кировоград 0:1 (0:1)
Сокол Золочев Карпаты-2 Львов -:+
03.05.2003 Спартак Сумы Борисфен Борисполь 1:3 (0:1)
27-й тур
Сталь Алчевск Динамо-2 Киев 0:0 (0:0)
07.05.2003 Звезда Кировоград Полесье Житомир 2:0 (1:0)
Нефтяник Ахтырка Сталь Алчевск 2:1 (2:0)
МФК Николаев Закарпатье Ужгород 1:1 (1:1)
Карпаты-2 Львов Спартак Сумы 3:0 (2:0)
Борисфен Борисполь ФК Красилов 3:1 (3:1)
ФК Винница Арсенал Харьков 0:0 (0:0)
ЦСКА Киев Система-Борекс 1:1 (0:0)
Шахтер-2 Донецк Сокол Золочев +:-
28-й тур
13.05.2003 ФК Винница ЦСКА Киев 0:0 (0:0)
ФК Красилов Карпаты-2 Львов 3:0 (2:0)
Спартак Сумы Шахтер-2 Донецк 2:1 (1:0)
Прикарпатье Ивано-Франковск Нефтяник Ахтырка 0:2 (0:1)
Арсенал Харьков Сталь Алчевск 1:1 (1:1)
Закарпатье Ужгород Звезда Кировоград 1:1 (1:1)
Сокол Золочев МФК Николаев -:+
17.06.2003 Динамо-2 Киев Прикарпатье Ивано-Франковск 3:1 (2:1)
Система-Борекс Борисфен Борисполь 0:0 (0:0)
29-й тур
19.05.2003 Борисфен Борисполь ФК Винница 3:0 (3:0)
МФК Николаев Спартак Сумы 0:2 (0:2)
Сталь Алчевск Прикарпатье Ивано-Франковск 2:1 (1:1)
Нефтяник Ахтырка Полесье Житомир 0:1 (0:0)
Динамо-2 Киев Закарпатье Ужгород 2:2 (1:1)
Шахтер-2 Донецк ФК Красилов 1:1 (0:0)
Карпаты-2 Львов Система-Борекс 2:0 (0:0)
ЦСКА Киев Арсенал Харьков 0:1 (0:1)
Звезда Кировоград Сокол Золочев +:-
30-й тур
27.05.2003 ФК Красилов МФК Николаев 1:0 (1:0)
Полесье Житомир Сталь Алчевск 2:1 (1:0)
ЦСКА Киев Борисфен Борисполь 1:1 (0:1)
ФК Винница Карпаты-2 Львов 0:1 (0:1)
Система-Борекс Шахтер-2 Донецк 3:0 (2:0)
Спартак Сумы Звезда Кировоград 1:0 (0:0)
Закарпатье Ужгород Нефтяник Ахтырка 0:1 (0:0)
Арсенал Харьков Прикарпатье Ивано-Франковск 0:0 (0:0)
Сокол Золочев Динамо-2 Киев -:+
31-й тур
01.06.2003 Динамо-2 Киев Спартак Сумы 0:0 (0:0)
Карпаты-2 Львов ЦСКА Киев 1:0 (1:0)
02.06.2003 Прикарпатье Ивано-Франковск Полесье Житомир 1:0 (0:0)
Борисфен Борисполь Арсенал Харьков 2:0 (0:0)
Сталь Алчевск Закарпатье Ужгород 1:0 (0:0)
Звезда Кировоград ФК Красилов 2:0 (1:0)
МФК Николаев Система-Борекс 1:0 (0:0)
Шахтер-2 Донецк ФК Винница 1:0 (0:0)
Нефтяник Ахтырка Сокол Золочев +:-
32-й тур
08.06.2003 Закарпатье Ужгород Прикарпатье Ивано-Франковск 2:0 (2:0)
Арсенал Харьков Полесье Житомир 3:1 (2:1)
Борисфен Борисполь Карпаты-2 Львов 0:0 (0:0)
ЦСКА Киев Шахтер-2 Донецк 1:0 (0:0)
ФК Винница МФК Николаев 0:1 (0:1)
Система-Борекс Звезда Кировоград 0:1 (0:1)
ФК Красилов Динамо-2 Киев 0:2 (0:0)
Спартак Сумы Нефтяник Ахтырка 1:0 (0:0)
Сокол Золочев Сталь Алчевск -:+
33-й тур
13.06.2003 Карпаты-2 Львов Арсенал Харьков 2:2 (1:1)
Полесье Житомир Закарпатье Ужгород 1:2 (0:1)
Сталь Алчевск Спартак Сумы 0:3 (0:1)
Нефтяник Ахтырка ФК Красилов 3:1 (1:1)
Динамо-2 Киев Система-Борекс 0:1 (0:0)
Звезда Кировоград ФК Винница 1:0 (0:0)
МФК Николаев ЦСКА Киев 2:1 (2:0)
Шахтер-2 Донецк Борисфен Борисполь 0:1 (0:1)
Прикарпатье Ивано-Франковск Сокол Золочев +:-
34-й тур
21.06.2003 Борисфен Борисполь МФК Николаев 3:0 (3:0)
ЦСКА Киев Звезда Кировоград 2:1 (1:1)
ФК Винница Динамо-2 Киев 0:2 (0:1)
Система-Борекс Нефтяник Ахтырка 0:2 (0:0)
ФК Красилов Сталь Алчевск 3:0 (2:0)
Спартак Сумы Прикарпатье Ивано-Франковск 3:1 (2:0)
Арсенал Харьков Закарпатье Ужгород 3:0 (2:0)
Сокол Золочев Полесье Житомир -:+
Карпаты-2 Львов Шахтер-2 Донецк 2:1 (1:0)

 


Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Книга вже в продажу!
Прохання до всіх хто замовив книгу, або бажає її купити написати Леоніду Загоруйко повідомлення на е-мейл Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або подзвонити по тел (096) 983-56-66.
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений.
Вартість 1 тому 430 гривень. 
Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. 
В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно. 
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 kni

 

 

Поиск

Login Form