Суббота, 30 Декабрь 2017 07:17

У конкурсі за нову емблему «Ниви» вінничанин випередив конкурентів зі всієї України

З Нового 2018 року вінницький професійний футбольний клуб другої ліги «Нива-В» змінює назву на історичну «Нива». З цієї нагоди відбувся конкурс на новий логотип команди. Його підсумки були підбиті сьогодні, 29 грудня,повідомляє кореспондент Vlasno.info.

На прес-конференції, яка відбулася у готелі «Франція», були присутні почесний президент «Ниви» Василь Вовк, віце-президент Вадим Кудіяров і дизайнер-переможець конкурсу – вінничанин Андрій Янченко.

За результатами голосування, яке тривало два місяці на офіційному сайті «Ниви», логотип Андрія Янченка набрав понад вдвічі більше голосів (1172), ніж роботи його найближчих переслідувачів: переселенки з Донецької області Надії Попової (546 голосів) та Олександра Захарченка з Київської області (506 голосів).

Загалом у конкурсі брали участь близько 20 робіт. Окрім цього, паралельно із голосуванням на офіційному сайті клубу, відбувалося голосування на сайті вболівальників «Ниви». Переможець виявився тим самим.

– Приємно, що у чесному і прозорому голосуванні робота вінничанина значно випередила твори конкурентів з інших регіонів. Але ми вдячні за участь всім дизайнерам, які підтримують і вболівають за вінницький професійний футбол, – сказав Василь Вовк, який вручив диплом і клубний шарфик переможцю

Андрій Янченко розповів, що він професійно займається графічним дизайном. Переможець подякував за голосування за його роботу вболівальникам зі всієї крани

– Я з дитинства люблю футбол, ходжу на матчі. Закликаю займатися ним молодь. Прагну, щоб наша «Нива» надалі розвивалася. Тому вирішив її підтримати за допомогою своєї волонтерської праці, – поділився Андрій Янченко.

Перед створенням нового логотипу майбутній переможець проаналізував історію нашого клубу, вивчив попередні емблеми, взяв до уваги коментарі та оцінки в соцмережах.

– Я хотів, щоб лого «Ниви» був динамічний, як політ футбольного м'яча. Врахував сучасний тренд в дизайні – зокрема, мінімалізм. Приміром є ребрединг туринського «Ювентусу», – додав Андрій Янченко.

Очільники «Ниви» Василь Вовк і Вадим Кудіяров схвально поставилися логотипу Андрія Янченка. Тобто, фактично його затвердили та «взяли за основу». Почесний президент «нивівців» запропонував доопрацювати нову емблему лише в одному моменті – назву клубу виконати англійською мовою. Також Василь Вовк звернув увагу, що новий лого буде запроваджений разом з оновленою назвою СФК, тобто з літа наступного року. Бо посеред сезону (попереду у нивівців ще друге коло!) назву клубу змінювати забороняється.

1 місце. Варіант 18. 1172 голоси. Автор: Андрій Янченко

2 місце. Варіант 8. 546 голосів. Автор: Надія Попова

3 місце. Варіант 14. 506 голосів. Автор: Олександр

фото автора


  Фелікс Жанін   29 груд. 2017
http://vlasno.info/suspilstvo/8/sport/item/21776-u-konkursi-za-novu-emblemu-nyvy-v
Последнее изменение Суббота, 30 Декабрь 2017 07:23

Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Книга вже в продажу!
Прохання до всіх хто замовив книгу, або бажає її купити написати Леоніду Загоруйко повідомлення на е-мейл Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або подзвонити по тел (096) 983-56-66.
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений.
Вартість 1 тому 430 гривень. 
Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. 
В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно. 
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 kni

 

 

Поиск

Login Form