Четверг, 22 Июнь 2017 06:16

Названо лауреатів серед прес-служб змагань ПФЛ

ПФЛ називає найкращі клубні прес-служби сезону 2016/17.

Свої нагороди за підсумками весняної частини сезону 2016/17 Чемпіонату України з футболу серед команд клубів ПФЛ України отримало шість прес-служб. У тому числі ПФЛ визначила і найкращу прес-службу сезону 2016/17.

«Найкращий відеоконтент»

«Жемчужина» Одеса

У сучасному світі з розвинутими інтернет-технологіями відеоконтент має величезне значення перш за все для популяризації клубу і залучення вболівальників на стадіон. Це якнайкраще розуміють у одеській «Жемчужині», тому післяматчеві коментарі головних тренерів та футболістів, у тому числі команди суперника, якомога ширше представлено на офіційних сторінках клубу у мережі. На жаль, відеоогляди матчів готуються прес-службою не так часто як того можливо хотілося б уболівальникам, але до честі клубу, повні домашні та низка гостьових матчів на офсайті клубу можна без труднощів знайти. Відзначаємо величезну і найкращу активність прес-служби «Жемчужини» у підготовці інформаційно-аналітичних програм ПФЛ «Україна футбольна».


«Найкраще і всебічне представлення команди»

«Нива-В»

Вінницький клуб прогресував по ходу свого першого сезону після повернення у ПФЛ – і це стосується також і прес-служби. Поступово клуб налагодив всебічне представлення команди. Регулярні інтерв’ю не лише з гравцями, а й із працівниками клубу, футбольними людьми міста. Періодичні акції за участі вболівальників. Щедрі фоторепортажі та відео огляди (тут особливо треба відзначити ретельність вибірок). Експерименти із текстовими трансляціями та представленням гравців. Клуб прогресує, й можна побажати йому не зупинятися на досягнутому. У майбутньому можна вдосконалити досьє гравців та організувати прямі відео-трансляції.


«Найкраща нова прес-служба»

«Рух»

Винниківський клуб відзначається масштабом і розмахом своєї діяльності – тому не дивно, що він лідирує і за ексклюзивним контентом. По ходу сезону «Рух» надає чимало прямої мови – відео-інтерв’ю з керівництвом, тренерами, гравцями. Системно клуб підходить до представлення своїх гравців – починаючи від зимового антракту й аж до завершення сезону він радував уболівальників детальними інтерв’ю з клубними людьми. Ефектні відео-представлення футболістів, передматчеві студії, регулярні репортажі із життя команди – це було круто. На першоліговому рівні очікуємо від «Руху» подальшого прогресу.


«Прогрес року»

ФК «Тепловик-Прикарпаття»

Найголовніше досягнення прес-служби цього клубу – незважаючи на те, що Івано-Франківщина декілька років залишалася без професіонального футболу, тут вдалося налагодити гідне представлення своєї команди і донести то футбольної України всю самобутність та унікальність «Тепловика-Прикарпаття». Починавши, по суті, з нуля, прес-служба налагодила роботу в соцмережах, створила презентабельний новий сайт і налагодила висококласні прямі відео-трансляції в якості HD та з компетентним коментарем. Безсумнівно, такий гідний прогрес друголігівців не міг не залишитися без уваги.


«Найкраща подача історії клубу»

«Верес»

Відразу кілька позитивних ініціатив щодо дослідження історії належать "Вересу". Рівняни звернулися до вболівальників та журналістів із закликом надсилати історичні фото, клуб у Верес-Плейс зібрав міні-музей. На офіційному сайті та в соцмережах "Верес" пригадує історичні дати, називає рекорди та проводить паралелі з попередніми сезонами. Все це дозволяє зібрати воєдино різноманітну та барвисту історію клубу, який пережив перезавантаження й поновив виступи на всеукраїнському професіональному рівні.


«Найкраща прес-служба сезону 2016/17»

ФК «Іллічівець»

Маючи відразу дві клубні команди в ПФЛ, «Іллічівець» справлявся з великими обсягами інформації й оперативно виконував усі необхідні заходи, щоб донести до вболівальників інформацію про клубне життя. Сайт надавав фанам інформативне прев’ю матчів з історичного та поточного ракурсів, прекрасний текстовий онлайн (зразок для наслідування усім клубам ліги), якісні звіти з матчів із повним протоколом і матчевою статистикою (іще один унікальний скілл). Фото- та відео-огляди разом із коментарями гравців та тренерів чітко доповнювали повну картину. До цього клуб додавав регулярні підбірки найкращих новин місяця, чудове висвітлення життя команди навіть на зборах, а також якісну роботу в соцмережах.


Прес-служба ПФЛ уперше започаткувала і провела конкурс на найкращу матчеву програмку. На адресу ПФЛ надійшло не так багато програмок і все ж найкращі було визначено компетентним журі на чолі з президентом ПФЛ Сергієм Макаровим.

«Найкраща матчева програмка. Перша ліга»

ФК «Оболонь-Бровар»


«Найкраща матчева програмка. Друга ліга»

ФК «Нива-В»


«Найкраща матчева програмка. Спеціальний приз»

«Оболонь-Бровар. Brewer’s Art»

 

Також було визначено і переможця «Премії імені Сергія Панасюка». Приз запроваджено ПФЛ минулого року за багаторічне служіння футболу серед журналістів, які висвітлюють турніри та діяльність ПФЛ України. Цього року перемогу в номінації здобув відомий статистик, футбольний історик із Харкова Юрій Ландер.

Родина Сергія Панасюка та дружина Олександра Панасюк. Фото: прес-служба ПФЛ

 

Прес-служба ПФЛ

http://pfl.ua/news/details/9592

 

Другие материалы в этой категории: « Новости сайта ЧТО ТАКОЕ «АЛЬТЕРНАТИВА»? »

Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Книга вже в продажу!
Прохання до всіх хто замовив книгу, або бажає її купити написати Леоніду Загоруйко повідомлення на е-мейл Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або подзвонити по тел (096) 983-56-66.
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений.
Вартість 1 тому 430 гривень. 
Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. 
В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно. 
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 kni

 

 

Поиск

Login Form