Воскресенье, 03 Декабрь 2017 06:46

До 60-річчя вінницького ФК майстрів створюється клубний музей

До 60-річчя заснування вінницької футбольної команди майстрів СФК «Нива» разом з уболівальниками ініціює створення клубного музею. Він буде присвячений історії колективу, починаючи від 1958 року до нинішнього часу.

Представники СФК «Нива» зараз збирають атрибутику, трофеї, спортивну форму, програмки, клубні шарфики тощо. Тобто все, що має відношення до нашої команди у різні роки.

До співпраці запрошують всіх небайдужих. Контактний телефон відповідального за збір майбутніх експонатів: 067-495-67-99 (тренер-адміністратор «Ниви» Геннадій Миколайович Трофименко).

Прес-служба СФК «Нива»

http://www.niva-v.com.ua/do-60-richchya-vinny-ts-kogo-fk-majstriv-stvoryuyet-sya-klubny-j-muzej/

 

Другие материалы в этой категории: « П’ЯТЬ ВЕРШИН ВІННИЦЬКОЇ КОМАНДИ МАЙСТРІВ

Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Книга вже в продажу!
Прохання до всіх хто замовив книгу, або бажає її купити написати Леоніду Загоруйко повідомлення на е-мейл Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або подзвонити по тел (096) 983-56-66.
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений.
Вартість 1 тому 430 гривень. 
Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. 
В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно. 
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 kni

 

 

Поиск

Login Form