Четверг, 10 Апрель 2014 00:00

Григорий Вознюк

vozn

Многолетний капитан «Локомотива», один из лидеров винницкой
футбольной дружины в начале 70-х

 

Заняв постоянное место в «основе» в 1968 году, провел в составе железнодорожников 241 встречу, а повесил бутсы на гвоздь после окончания сезона 1974 года. Вознюк отличался стабильностью игры, хорошо читал самые хитроумные ходы соперников, не чураясь при этом выполнять гигантский объем черновой работы. Впрочем, не забывал он участвовать и в атакующих действиях «Локомотива». Рассудительный, волевой, он был примером для молодых игроков на футбольном поле и за его пределами. Заслуженно пользовался Гриша - так любя называл его винницкий зритель - неизменной поддержкой локомотивовских трибун.

Михровский С-Душа Команды-2008

 

Другие материалы в этой категории: « Памяти Юрия Тарасова Константин Щегодский »

Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Книга вже в продажу!
Прохання до всіх хто замовив книгу, або бажає її купити написати Леоніду Загоруйко повідомлення на е-мейл Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або подзвонити по тел (096) 983-56-66.
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений.
Вартість 1 тому 430 гривень. 
Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. 
В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно. 
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 kni

 

 

Поиск

Login Form