Вторник, 01 Апрель 2014 06:20

УШЕЛ ИЗ ЖИЗНИ ПАВЕЛ БОГОДЕЛОВ

 

Ушел из жизни Павел Богоделов - изображение 1

Утром 31 марта от острой сердечной недостаточности скончался известный футболист
и селекционер Богоделов Павел Георгиевич.

 

Всю свою жизнь Павел Георгиевич верой и правдой служил Киевскому футболу. Играл он в футбольных командах "Динамо-2" Киев, СКА Киев, "Локомотив" Винница, где снискал себе славу острого и забивного форварда. С 1990 года работал в Киевском "Динамо", сначала в должности тренера женской команды, а затем селекционером основной команды "Динамо". При его участии были осуществлены трансферы Косовского, Хацкевича, Белькевича, Герасименко, Мелащенко, Корниленко, Деменко и многих других игроков киевского клуба. Даже выйдя на пенсию, Павел Георгиевич очень остро переживал победы и поражения родного клуба - он был предан ему всей душой. До своего 68-летия Павел Георгиевич не дожил 3 недели. Прощание с Павлом Богоделовым состоится 2 апреля в 12.00 на Байковом кладбище.

http://www.footboom.com/ukrainian/news/31-03-2014-Ushel-iz-zhizni-Pavel-Bogodelov.html

Последнее изменение Вторник, 01 Апрель 2014 06:35

Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Книга вже в продажу!
Прохання до всіх хто замовив книгу, або бажає її купити написати Леоніду Загоруйко повідомлення на е-мейл Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або подзвонити по тел (096) 983-56-66.
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений.
Вартість 1 тому 430 гривень. 
Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. 
В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно. 
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 kni

 

 

Поиск

Login Form