Четверг, 24 Май 2018 03:42

Володимир Савошко: «Я дуже задоволений, що захищаю кольори «Ниви»

24/04/2018

– Володимире, ще донедавна ти захищав синьо-білі кольори ФК «Львів». Як пройшла адаптація у Вінниці?

– Приємно вражений тим, як швидко мене сприйняли товариші по команді, тренери та весь колектив. Ще на перших тренуваннях допомагали, давали поради. Розповідали, який у «Ниві» стиль футболу. Мені це дуже допомогло адаптуватись у команді. Щодо міста, то воно надзвичайно гарне та чисте. Вже потроху вивчаю вулиці, як і куди добратися. Я дуже задоволений, що захищаю кольори саме цього міста, саме цієї команди.

– Які фактори вплинули на продовження кар’єри саме у «Ниві»?

– В першу чергу покинув «Львів», бо у мене з тренером були різні погляди на футбол. І там у мене не було б ігрової практики. Крім Вінниці, ніяких інших варіантів не розглядав. Приїхав сюди і поставив собі ціль залишитись в цій команді. З таким тренером, як Денис Колчін, зможу зростати як футболіст та розвиватись від гри до гри. Також хочу подякувати президенту ФК «Львів», який вчинив дуже гарно по відношенню до мене, увійшов в моє положення і без проблем дав розвиватися.

– Опиши свій шлях у великому футболі. Який матч ти можеш назвати «родзинкою» у своєму футбольному житті?

– Починав я свій шлях у ФК «Карпати» і більшість свого життя провів у цьому клубі: від школи до основної команди. Клубів у моїй кар’єрі було не багато. «Нива» Вінниця – це мій третій футбольний клуб.

Спілкувався Андрій Пацановський

http://www.niva-v.com.ua/volody-my-r-savoshko-ya-duzhe-zadovoleny-j-shho-zahy-shhayu-kol-ory-ny-vy/

 

Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Книга вже в продажу!
Прохання до всіх хто замовив книгу, або бажає її купити написати Леоніду Загоруйко повідомлення на е-мейл Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або подзвонити по тел (096) 983-56-66.
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений.
Вартість 1 тому 430 гривень. 
Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. 
В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно. 
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 kni

 

 

Поиск

Login Form