Вторник, 11 Апрель 2017 00:00

Михайло Петров: "Дублюючі склади - прогрес юнацького футболу України".

 Михайле Васильовичу, хотілося б, почути від вас кілька слів про сьогоднішнього суперника вінницької “Ниви”

- Юнацькі і юніорські збірні України, створені Шведюком і Луценком, безумовно, заслуговують на увагу, так як підїхним кризом зібрана перспективна футбольна молодь нашої країни. Знаю, що Валентин Луценко об'їздив всю Україну, підбираючи в команду талановитих хлопців, переглянув не один десяток матчів з їх участю, "проінспектував" спеціалізовані школи, спортінтернати, ДЮСІІІОР. У правильності його вибору не сумніваюсь і впевнений, що з часом багато хто з хлопців знайде своє місце в командах майстрів.

- Чи представлена Вінниччина молодими виконавцями в націонаїїьних збірних?

- Так, троє наших хлопців покликані під знамена національних команд різних вікових груп. Зокрема, в команді В. Луцен ка знайшов "своє" місце футболіст з "Ниви-2" Сергій Новиков. У юнацькі збірні залучаються також вінничанин Віталій Комарницький (нині викликаний на збори в Одесу) і калинівчанин Андрій Панчук (1981 р. н.).

- А чи не замало "делегатів" від нашої області у збірних командах України?

- Думаю, що ні. Три гравці в національних дружинах - показник задовільний, адже ряд регіонів України взагалі залишилися поза цим процесом. І не забувайте, вяких важких умовах переоуває нині дитячо-юнацький футбол, втому числі і подільський. Так що підготовка навіть одного футболіста належного рівня - уже визначний успіх. Сподіваємось, що в найближчому майбутньомуу Вінниці буде відкрито спортінтернат і тоді “молодіжні” справи підуть на поправку.

- Якщо два гравщз “Ниви-2”є членами юніорської та юнацької команду то, очевидно, головна команда має хороший потенціал на майбутнє?

- “Нива-2” справді грнамотний, перспективний колектив, у якому зібрані кращі виконавці з футбольних шкіл області. Ця моя теза легко підтверджується, варто лише поглянути на турнірну таблицю першості області. Інакше бути і не може, адже наставники .хлопців - В.С. Рева та ІА Подзігун, не рахуючись з особистим часом і масою організаційних проблем, ведуть цілеспрямовану підготовку своїх підопічних. Серед їхніх вихованців уже можна виліпити Головатого, Катальчука, Биковського, Силенка, Пошіавського, Траплю, апе поки що авансом. Йде процес їхнього становлення.

- На жаль, у “Ниви-2” багато невирішених питань. Команду перестав фінансувати міськвиконком, кошторис витрат на її утримання “завис у повітрі". Дай Бог, щоб ПФЛ України закріпила за командами майстрів дублюючі склади, тоді все приведеться в порядок.

- Таке рішення вже є - воно прийнято на засіданні ради ПФЛ 22 березня.

 

Поиск

Login Form