Четверг, 25 Сентябрь 2014 00:00

Володимир Рева : Хорошій команді - бути!

Сезон 1997-98

Володимир Рева — головний тренер коман­ди «Академік-Нива».

Народився 25.09.1958 року в Жмеринці. Виступав за команди: «Фрунзенець» (Суми), «Дніпро» (Черкаси).

Тренував команди: «Темп», «Хімік», «Нива-2», з квітня 1996 року — тренер вінницької «Ниви». Жонатий. Виховує двох дітей.

В одному з попередніх випусків програм уже було піднято проблему розвитку дитячо- юнацького футболу на Вінниччині і зокрема, його флагмана (не побоїмось цього слова) — команди «Академік-Нива», в рядах якої вис­тупає найбільш перспективна молодь області.

Вирішили повернутись до цієї теми через кілька місяців й звернулись з рядом запитань до головного тренера «Академіка-Ниви» Во­лодимира Сергійовича Реви.

Чи не змінились завдання перед колек­тивом, які були визначені так: підготовка резерву для головної команди області, вихо­вання молодих футбольних талантів, за­лучення їх до великого футболу і т. д.?

—                  Ні, принципи у нас залишились незмінними. І все ж головним напрямком у спортивному аспекті роботи нам бачиться якісна підготовка хлопців як в особистому, так і в загальнокомандному плані, з тим, щоб на перспективу «Нива» мала цілком пристойний,  конкурентоздатний дублюючий склад.     

—                  Які зміни сталися в команді порівняно з минулим роком?    

—                  Вони суттєві, процентів на п’ятдесят.

Команду залишили наші кращі вихованці, і що радує, — вони не опинились на задвірках великого футболу. Так Анісім і Бойко віїступають за бершадську «Ниву», Федорук — за «Фортуну» (Шаргород). До речі, в цей колектив залучаються Комарницький і Трапля. Новиков грає за «Дніпро-2» (Дніпропетровськ), Вишталюк — за «Полісся». Ну і, звичайно Саша Бесараб, якого зарахував у штат і вінницької «Ниви» її головний тренер Олександр Олексійович Іщенко.

Але, як кажуть, святе місце порожнім не  буває. Поповнили колектив перспективні  хлопці не тільки з міських шкіл, а й з районів. Так, форму «Академіка-Ниви» приміряли Дунін і Катальчук з Калинівки, Ляхович з Томашполя, Сіленко з Вапнярки, Грибанов з  вінницького «Хіміка», Івашко з Чернігова... На замітці у наших селекціонерів є ще кілька прізвищ перспективних юнаків і ми постараємось залучити їх у наші ряди.  

Які першірезультати роботи з новим колективом?          

Скажу банальну істину, що команда не на роджується за один день або місяць. Відзначу, (хай не ображаються хлопці), що, особливо в перші дні, наше поповнення виглядало,  немов ріденький кисіль, з якого необхідно  було зліпити єдине ціле. Головне бачиться в  тому, щоб ми, тренери та гравці, пройнялися єдиною ідеєю, духом, повірили один одному. Тоді буде в нас хороша команда, з’являться  обриси власного почерку,здійсниться плавний перехід від юнацького футболу до дорослого.

—                  В минулій першості «Нива-2» була третьою в загальнокомандному заліку в першій групі чемпіонату області. Чи е бажання повторити або поліпшити цей показник?

—               Якщо не ставити перед хлопцями висо­ких завдань, то вони як гравці зростати не будуть. Без мети нема команди.

Тому перед кожним матчем настроюю ко­лектив тільки на перемогу, намагаюсь у пер­шу чергу зняти з молоді боязкість перед дорослими футболістами. Набудемо психо­логічної впевненості, поставимо гру — тоді й поборемось за високі місця.

-          Фінансове становище «Академіка-Ниви» не викликає хвилювань?

—        СП «Луговін» та сільгоспінститутом створено стартові матеріальні умови для роботи. Хлопці навчаються, отримують виз­начені їм стипендії, мають належну екіпіров­ку. Тобто, хочу відзначити, що турбота про нас відчувається. І значно більша, ніж рік тому.

Але існує одна проблема, причому сер­йозна. Команда не має футбольного поля, свого кутка, де б ми могли частіше збиратись для створення сприятливої дружньої атмос­фери. Керівництво інституту нині вирішує це питання. Будемо сподіватися, що невдовзі наш колектив матиме необхідну, нехай і не комфортабельну, але власну базу.

 

 

Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Книга вже в продажу!
Прохання до всіх хто замовив книгу, або бажає її купити написати Леоніду Загоруйко повідомлення на е-мейл Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або подзвонити по тел (096) 983-56-66.
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений.
Вартість 1 тому 430 гривень. 
Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. 
В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно. 
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 kni

 

 

Поиск

Login Form

 подробнее