Інтерв'ю 24/08/2016

Прес-служба СФК «Нива-В» продовжує знайомити вболівальників з гравцями клубу. Сьогодні про себе розповідає 25-річний захисник клубу Дмитро Попов, який в останніх матчах стабільно виступає в стартовому складі.

Интервью 30.01.2015

Полузащитник "Горняка-Спорт" Сергей Герасимец рассказал «Горняк-Спорт ТВ» о звёздных отце и дяде, своей ответственности и удачных матчах.

Интервью 31.01.2012

Предлагаем вашему вниманию интервью с Вадимом Бовтруком - недавним лидером винницкой «Нивы», верой и правдой отыгравшим за команду два с половиной года и ставший любимчиком болельщиков.

Інтерв'ю 28/04/2018
 Під час зимової перерви «Ниву» залишив основний нападник Ярослав Браславський. Новий форвард Павло  Федосов одразу зацікавив фанів.
Пятница, 03 Август 2018 09:47

Косовский Виталий

Реактивный левый хавбек сразу обратил на себя внимание винницких болельщиков.

Интервью 11.09.2013

Очередным собеседником пресс-службы «горожан» стал молодой специалист ДЮФК «Одесса», возглавляющий группу подготовки детей 2000-го года рождения, в прошлом экс-игрок одесского «Черноморца» и СКА,  житомирского «Полесья» и ПФК «Александрия» - Александр Козакевич.

Страница 1 из 31

Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Приймаються замовлення на придбання книги.

Замовлення також приймаються на e-mail ( Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. )

Книга друкується і надійде у продаж наприкінці вересня.

Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові

Вартість 1 тому 430 гривень.

Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Вінницької області та охоплює період з 1911 року по теперішній час.

В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спортивних товариств за період з 1911 по 1957 рік включно.

В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх вінницької області, а також ряд фотографій з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги.

В книзі надано великий обсяг статистичного матеріалу, відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 

 

 

Поиск

Login Form