Интервью 09.01.2010

Нужно признаться, время для интервью было выбрано неудачно. Радостные хлопоты Андрея Заводяна по поводу рождения дочери перемешались с неопределенностью в дальнейшей футбольной карьере. Но, тем не менее, футболист согласился дать эксклюзивное интервью для сайта niva.vn.ua. Огромное спасибо!

Виктор Прокопенко: Меня никогда не утомляет дорога

В украинском футболе он — незаурядная личность, профессионал с огромным опытом и житейским багажом.

Інтерв'ю 14 грудня 2016

Микола Миколайович не особливо любить спілкуватися з пресою. Першим ділом відповідає: «Про мене все у Вікіпедії написано. Про що ще розповідати?»

Інтерв'ю 24/08/2016

Прес-служба СФК «Нива-В» продовжує знайомити вболівальників з гравцями клубу. Сьогодні про себе розповідає 25-річний захисник клубу Дмитро Попов, який в останніх матчах стабільно виступає в стартовому складі.

Интервью 30.01.2015

Полузащитник "Горняка-Спорт" Сергей Герасимец рассказал «Горняк-Спорт ТВ» о звёздных отце и дяде, своей ответственности и удачных матчах.

Страница 1 из 31

Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Книга вже в продажу!
Прохання до всіх хто замовив книгу, або бажає її купити написати Леоніду Загоруйко повідомлення на е-мейл Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або подзвонити по тел (096) 983-56-66.
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений.
Вартість 1 тому 430 гривень. 
Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. 
В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно. 
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 kni

 

 

Поиск

Login Form