Виктор Прокопенко: Меня никогда не утомляет дорога

Виктор Прокопенко: Меня никогда не утомляет дорога

В украинском футболе он — незаурядная личность, профессионал с огромным опытом и житейским багажом.
Воскресенье, 14 Октябрь 2018 00:00

БОРИС ЛИПСКИЙ

«Детство, отрочество, юность» Бориса Липского прошли в киевском «Динамо», где он начал заниматься футболом ещё в 1947 году.

Інтерв'ю 14 грудня 2016

Микола Миколайович не особливо любить спілкуватися з пресою. Першим ділом відповідає: «Про мене все у Вікіпедії написано. Про що ще розповідати?»

Среда, 03 Октябрь 2018 06:59

ВЛАДИМИР ОЩЕПКОВ

Ощепков - главное открытие сезона 1964 года, автор всех 3-х голов в ворота главного конкурента винничан за звание чемпиона Украины - киевского СКА.

Стаття 24 янв 2011

Андрій та Орест Балі - такі схожі й різні

 

Книга вже в продажу!

 

Приймаються замовлення на придбання книги.

Заслуженный тренер России Валерий Николаевич Синау 10 сентября отметил юбилей - 74 славных и почтенных года, большая часть из которых посвящена футболу.
Четверг, 06 Сентябрь 2018 00:00

ИГОРЬ БАЛАКИН

Игорь Балакин – один из ведущих игроков «Локомотива» первых лет

Обзор 11 августа 2013

Неточность, оставленная без внимания, может вылезти наружу через много лет.

Многие болельщики, тщательно следящие за выступлениями своих любимцев, были бы, наверное, удивлены, если бы узнали, насколько безразлично порою многие футболисты, тренеры, функционеры относятся к такой вещи, как футбольная статистика.

Страница 1 из 30

Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Книга вже в продажу!
Прохання до всіх хто замовив книгу, або бажає її купити написати Леоніду Загоруйко повідомлення на е-мейл Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або подзвонити по тел (096) 983-56-66.
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений.
Вартість 1 тому 430 гривень. 
Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. 
В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно. 
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 kni

 

 

Поиск

Login Form

 Очень квалифицированный терапевт в Харькове есть у нас в частном кабинете.