Первая лига Украины по футболу 2004-2005 – Матчи

1-й тур
18.07.2004 Газовик-Скала МФК Николаев 1:1 (1:1)
Нефтяник-Укрнафта Ахтырка Сталь Алчевск 0:0 (0:0)
Арсенал Харьков Спартак Ивано-Франковск 2:1 (1:0)
Сталь Днепродзержинск Нафком Бровары 4:3 (2:2)
Динамо-ИгроСервис Полесье Житомир 2:1 (1:1)
Заря Луганск Спартак-Горобына 1:0 (1:0)
Шахтер-2 Донецк Подолье Хмельницкий 2:2 (2:0)
ЦСКА Киев Карпаты Львов 1:0 (0:0)
22.09.2004 Нива Винница Динамо-2 Киев 0:0 (0:0)
2-й тур
24.07.2004 Спартак Ивано-Франковск Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 1:0 (1:0)
Нива Винница Заря Луганск 2:4 (2:0)
Спартак-Горобына Шахтер-2 Донецк 1:1 (1:0)
Подолье Хмельницкий Газовик-Скала 2:1 (2:1)
Полесье Житомир Сталь Днепродзержинск 1:2 (0:2)
Нафком Бровары Арсенал Харьков 2:1 (1:0)
Сталь Алчевск ЦСКА Киев 0:0 (0:0)
МФК Николаев Динамо-ИгроСервис 1:2 (0:2)
28.07.2004 Динамо-2 Киев Карпаты Львов 3:1 (2:0)
3-й тур
31.07.2004 Нефтяник-Укрнафта Ахтырка Нафком Бровары 1:0 (1:0)
Сталь Днепродзержинск МФК Николаев 1:0 (0:0)
Динамо-ИгроСервис Подолье Хмельницкий 2:0 (1:0)
Газовик-Скала Спартак-Горобына 1:1 (0:1)
Арсенал Харьков Полесье Житомир 3:0 (1:0)
ЦСКА Киев Спартак Ивано-Франковск 2:0 (1:0)
Шахтер-2 Донецк Нива Винница 0:3 (0:2)
01.08.2004 Заря Луганск Динамо-2 Киев 2:1 (1:0)
Карпаты Львов Сталь Алчевск 1:1 (0:0)
4-й тур
14.08.2004 Динамо-2 Киев Сталь Алчевск 3:1 (2:0)
15.08.2004 Заря Луганск Шахтер-2 Донецк 3:0 (1:0)
Полесье Житомир Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 0:2 (0:1)
Спартак Ивано-Франковск Карпаты Львов 1:0 (1:0)
Спартак-Горобына Динамо-ИгроСервис 1:3 (0:1)
Подолье Хмельницкий Сталь Днепродзержинск 2:3 (2:2)
МФК Николаев Арсенал Харьков 0:1 (0:0)
Нафком Бровары ЦСКА Киев 2:0 (0:0)
Нива Винница Газовик-Скала 4:0 (1:0)
5-й тур
28.08.2004 Сталь Алчевск Спартак Ивано-Франковск 0:0 (0:0)
Карпаты Львов Нафком Бровары 1:1 (0:0)
ЦСКА Киев Полесье Житомир 2:0 (1:0)
Нефтяник-Укрнафта Ахтырка МФК Николаев 2:0 (1:0)
Арсенал Харьков Подолье Хмельницкий 2:1 (0:0)
Сталь Днепродзержинск Спартак-Горобына 3:3 (0:2)
Динамо-ИгроСервис Нива Винница 1:4 (1:3)
Газовик-Скала Заря Луганск 0:1 (0:0)
Шахтер-2 Донецк Динамо-2 Киев 1:1 (0:0)
6-й тур
05.09.2004 Спартак-Горобына Арсенал Харьков 1:1 (1:0)
Полесье Житомир Карпаты Львов 1:3 (1:2)
Заря Луганск Динамо-ИгроСервис 2:0 (1:0)
Шахтер-2 Донецк Газовик-Скала 2:3 (1:3)
Подолье Хмельницкий Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 0:0 (0:0)
МФК Николаев ЦСКА Киев 1:1 (1:0)
Нафком Бровары Сталь Алчевск 1:3 (0:2)
Нива Винница Сталь Днепродзержинск 1:0 (0:0)
12.09.2004 Динамо-2 Киев Спартак Ивано-Франковск 2:0 (0:0)
7-й тур
18.09.2004 Спартак Ивано-Франковск Нафком Бровары 1:0 (0:0)
ЦСКА Киев Подолье Хмельницкий 1:2 (1:2)
Нефтяник-Укрнафта Ахтырка Спартак-Горобына 2:0 (1:0)
Карпаты Львов МФК Николаев 1:0 (0:0)
Сталь Днепродзержинск Заря Луганск 1:1 (1:1)
Сталь Алчевск Полесье Житомир 4:1 (2:0)
Арсенал Харьков Нива Винница 0:1 (0:1)
Динамо-ИгроСервис Шахтер-2 Донецк 2:1 (1:0)
Газовик-Скала Динамо-2 Киев 0:1 (0:0)
8-й тур
26.09.2004 Спартак-Горобына ЦСКА Киев 2:0 (1:0)
Газовик-Скала Динамо-ИгроСервис 3:1 (0:0)
Шахтер-2 Донецк Сталь Днепродзержинск 3:1 (0:0)
Заря Луганск Арсенал Харьков 0:1 (0:1)
Нива Винница Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 2:3 (1:1)
Подолье Хмельницкий Карпаты Львов 3:1 (1:0)
МФК Николаев Сталь Алчевск 0:0 (0:0)
Полесье Житомир Спартак Ивано-Франковск 0:1 (0:1)
Динамо-2 Киев Нафком Бровары 1:0 (1:0)
9-й тур
02.10.2004 Спартак Ивано-Франковск МФК Николаев 2:0 (0:0)
Сталь Алчевск Подолье Хмельницкий 5:1 (2:0)
Карпаты Львов Спартак-Горобына 1:0 (0:0)
ЦСКА Киев Нива Винница 2:1 (1:1)
Нефтяник-Укрнафта Ахтырка Заря Луганск 1:1 (1:1)
Сталь Днепродзержинск Газовик-Скала 1:3 (0:1)
Динамо-ИгроСервис Динамо-2 Киев 0:4 (0:3)
Арсенал Харьков Шахтер-2 Донецк 2:4 (2:2)
Нафком Бровары Полесье Житомир 3:0 (2:0)
10-й тур
10.10.2004 Спартак-Горобына Сталь Алчевск 1:1 (1:1)
Динамо-ИгроСервис Сталь Днепродзержинск 0:2 (0:0)
Заря Луганск ЦСКА Киев 6:0 (3:0)
Шахтер-2 Донецк Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 2:1 (1:1)
Нива Винница Карпаты Львов 0:1 (0:1)
Подолье Хмельницкий Спартак Ивано-Франковск 0:2 (0:1)
МФК Николаев Нафком Бровары 0:0 (0:0)
Газовик-Скала Арсенал Харьков 0:0 (0:0)
27.10.2004 Динамо-2 Киев Полесье Житомир 3:0 (1:0)
11-й тур
17.10.2004 Спартак Ивано-Франковск Спартак-Горобына 1:2 (1:1)
Полесье Житомир МФК Николаев 0:0 (0:0)
Нафком Бровары Подолье Хмельницкий 1:0 (0:0)
Карпаты Львов Заря Луганск 0:0 (0:0)
ЦСКА Киев Шахтер-2 Донецк 0:1 (0:1)
Арсенал Харьков Динамо-ИгроСервис 4:0 (1:0)
Сталь Днепродзержинск Динамо-2 Киев 0:3 (0:0)
27.10.2004 Нефтяник-Укрнафта Ахтырка Газовик-Скала 1:0 (0:0)
Сталь Алчевск Нива Винница 2:1 (1:1)
12-й тур
22.10.2004 Динамо-2 Киев МФК Николаев 4:0 (0:0)
23.10.2004 Заря Луганск Сталь Алчевск 0:2 (0:0)
Спартак-Горобына Нафком Бровары 1:1 (0:0)
Сталь Днепродзержинск Арсенал Харьков 0:0 (0:0)
Динамо-ИгроСервис Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 0:0 (0:0)
Газовик-Скала ЦСКА Киев 1:0 (1:0)
Шахтер-2 Донецк Карпаты Львов 2:0 (1:0)
Нива Винница Спартак Ивано-Франковск 1:0 (0:0)
Подолье Хмельницкий Полесье Житомир 4:0 (2:0)
13-й тур
31.10.2004 Спартак Ивано-Франковск Заря Луганск 1:0 (0:0)
Карпаты Львов Газовик-Скала 1:1 (0:0)
Нефтяник-Укрнафта Ахтырка Сталь Днепродзержинск 3:0 (1:0)
МФК Николаев Подолье Хмельницкий 1:0 (0:0)
Полесье Житомир Спартак-Горобына 0:1 (0:0)
Нафком Бровары Нива Винница 2:2 (0:0)
Сталь Алчевск Шахтер-2 Донецк 1:0 (0:0)
ЦСКА Киев Динамо-ИгроСервис 0:1 (0:1)
Арсенал Харьков Динамо-2 Киев 0:2 (0:1)
14-й тур
05.11.2004 Динамо-2 Киев Подолье Хмельницкий 4:1 (3:0)
06.11.2004 Спартак-Горобына МФК Николаев 1:0 (1:0)
Заря Луганск Нафком Бровары 1:0 (1:0)
Газовик-Скала Сталь Алчевск 0:0 (0:0)
Арсенал Харьков Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 1:0 (0:0)
Сталь Днепродзержинск ЦСКА Киев 2:0 (2:0)
Динамо-ИгроСервис Карпаты Львов 1:4 (1:1)
Шахтер-2 Донецк Спартак Ивано-Франковск 4:2 (1:1)
Нива Винница Полесье Житомир 3:0 (0:0)
15-й тур
10.11.2004 Нефтяник-Укрнафта Ахтырка Динамо-2 Киев 2:1 (0:0)
14.11.2004 Спартак Ивано-Франковск Газовик-Скала 0:1 (0:0)
Подолье Хмельницкий Спартак-Горобына 0:2 (0:2)
МФК Николаев Нива Винница 1:2 (1:1)
Полесье Житомир Заря Луганск 0:5 (0:3)
Нафком Бровары Шахтер-2 Донецк 1:0 (0:0)
Сталь Алчевск Динамо-ИгроСервис 3:0 (3:0)
Карпаты Львов Сталь Днепродзержинск 2:1 (1:0)
ЦСКА Киев Арсенал Харьков 1:2 (1:1)
16-й тур
06.10.2004 Нива Винница Подолье Хмельницкий 1:1 (1:0)
Нефтяник-Укрнафта Ахтырка ЦСКА Киев 2:2 (0:0)
20.11.2004 Динамо-ИгроСервис Спартак Ивано-Франковск 1:5 (1:1)
Газовик-Скала Нафком Бровары 2:0 (1:0)
Шахтер-2 Донецк Полесье Житомир +:-
Заря Луганск МФК Николаев 1:0 (0:0)
Динамо-2 Киев Спартак-Горобына 1:1 (0:1)
Сталь Днепродзержинск Сталь Алчевск 2:5 (0:0)
Арсенал Харьков Карпаты Львов 3:1 (1:0)
17-й тур
27.11.2004 Подолье Хмельницкий Заря Луганск 0:2 (0:1)
МФК Николаев Шахтер-2 Донецк 0:1 (0:1)
Полесье Житомир Газовик-Скала 1:1 (1:1)
Нафком Бровары Динамо-ИгроСервис 0:0 (0:0)
Спартак Ивано-Франковск Сталь Днепродзержинск 1:0 (0:0)
Карпаты Львов Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 1:0 (1:0)
ЦСКА Киев Динамо-2 Киев 1:0 (1:0)
Сталь Алчевск Арсенал Харьков 2:1 (1:0)
Спартак-Горобына Нива Винница 0:0 (0:0)
18-й тур
11.03.2005 Динамо-2 Киев ЦСКА Киев 0:2 (0:0)
12.03.2005 Сталь Днепродзержинск Спартак Ивано-Франковск 0:0 (0:0)
Шахтер-2 Донецк МФК Николаев 2:0 (1:0)
Динамо-ИгроСервис Нафком Бровары 1:1 (1:0)
Заря Луганск Подолье Хмельницкий 4:0 (2:0)
Арсенал Харьков Сталь Алчевск 1:1 (0:0)
22.03.2005 Нива Винница Спартак-Горобына 2:1 (2:0)
22.05.2005 Газовик-Скала Полесье Житомир +:-
Нефтяник-Укрнафта Ахтырка Карпаты Львов 1:0 (1:0)
19-й тур
17.03.2005 ЦСКА Киев Нефтяник-Укрнафта Ахтырка +:-
Карпаты Львов Арсенал Харьков 2:0 (1:0)
Сталь Алчевск Сталь Днепродзержинск 2:1 (0:0)
Нафком Бровары Газовик-Скала 1:0 (0:0)
Полесье Житомир Шахтер-2 Донецк -:+
18.03.2005 МФК Николаев Заря Луганск 0:0 (0:0)
Спартак Ивано-Франковск Динамо-ИгроСервис 1:0 (0:0)
22.05.2005 Подолье Хмельницкий Нива Винница 1:2 (1:1)
Спартак-Горобына Динамо-2 Киев 1:2 (1:1)
20-й тур
21.03.2005 Сталь Днепродзержинск Карпаты Львов 0:2 (0:1)
Арсенал Харьков ЦСКА Киев 2:0 (1:0)
Динамо-2 Киев Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 0:0 (0:0)
Шахтер-2 Донецк Нафком Бровары 1:0 (0:0)
27.03.2005 Спартак-Горобына Подолье Хмельницкий 0:1 (0:1)
Нива Винница МФК Николаев 3:1 (0:0)
Газовик-Скала Спартак Ивано-Франковск 4:2 (2:1)
Динамо-ИгроСервис Сталь Алчевск 0:1 (0:1)
Заря Луганск Полесье Житомир +:-
21-й тур
02.04.2005 Спартак Ивано-Франковск Шахтер-2 Донецк 1:0 (1:0)
Нафком Бровары Заря Луганск 0:0 (0:0)
Нефтяник-Укрнафта Ахтырка Арсенал Харьков 0:2 (0:0)
Карпаты Львов Динамо-ИгроСервис 2:0 (1:0)
МФК Николаев Спартак-Горобына 1:0 (0:0)
Подолье Хмельницкий Динамо-2 Киев 1:0 (0:0)
Сталь Алчевск Газовик-Скала 2:0 (0:0)
ЦСКА Киев Сталь Днепродзержинск 1:0 (1:0)
Полесье Житомир Нива Винница -:+
22-й тур
07.04.2005 Заря Луганск Спартак Ивано-Франковск 0:0 (0:0)
Газовик-Скала Карпаты Львов 1:0 (0:0)
Подолье Хмельницкий МФК Николаев 2:1 (1:0)
Нива Винница Нафком Бровары 2:0 (0:0)
Шахтер-2 Донецк Сталь Алчевск 0:3 (0:2)
Динамо-ИгроСервис ЦСКА Киев 3:0 (3:0)
Сталь Днепродзержинск Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 1:0 (1:0)
Динамо-2 Киев Арсенал Харьков 0:1 (0:0)
Спартак-Горобына Полесье Житомир +:-
23-й тур
12.04.2005 Арсенал Харьков Сталь Днепродзержинск 1:0 (0:0)
Нефтяник-Укрнафта Ахтырка Динамо-ИгроСервис 1:1 (0:1)
Карпаты Львов Шахтер-2 Донецк 1:0 (0:0)
Сталь Алчевск Заря Луганск 1:0 (1:0)
Спартак Ивано-Франковск Нива Винница 1:1 (1:1)
Нафком Бровары Спартак-Горобына 0:0 (0:0)
МФК Николаев Динамо-2 Киев 1:0 (1:0)
ЦСКА Киев Газовик-Скала 2:1 (1:0)
Полесье Житомир Подолье Хмельницкий -:+
24-й тур
17.04.2005 Заря Луганск Карпаты Львов 4:0 (1:0)
Подолье Хмельницкий Нафком Бровары 5:0 (2:0)
Спартак-Горобына Спартак Ивано-Франковск 1:0 (1:0)
Нива Винница Сталь Алчевск 0:0 (0:0)
Шахтер-2 Донецк ЦСКА Киев 0:2 (0:2)
Газовик-Скала Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 1:0 (0:0)
Динамо-ИгроСервис Арсенал Харьков 1:2 (1:0)
Динамо-2 Киев Сталь Днепродзержинск 1:2 (0:0)
МФК Николаев Полесье Житомир +:-
25-й тур
22.04.2005 Карпаты Львов Нива Винница 2:2 (1:1)
Спартак Ивано-Франковск Подолье Хмельницкий 2:3 (0:0)
Арсенал Харьков Газовик-Скала 1:0 (0:0)
Нефтяник-Укрнафта Ахтырка Шахтер-2 Донецк 1:2 (0:1)
Сталь Алчевск Спартак-Горобына 3:1 (0:1)
Сталь Днепродзержинск Динамо-ИгроСервис 3:1 (2:1)
ЦСКА Киев Заря Луганск 0:0 (0:0)
Нафком Бровары МФК Николаев 1:0 (0:0)
Полесье Житомир Динамо-2 Киев -:+
26-й тур
27.04.2005 Подолье Хмельницкий Сталь Алчевск 2:2 (1:1)
Спартак-Горобына Карпаты Львов 3:2 (0:1)
Заря Луганск Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 2:1 (0:0)
МФК Николаев Спартак Ивано-Франковск 1:0 (0:0)
Нива Винница ЦСКА Киев 0:0 (0:0)
Шахтер-2 Донецк Арсенал Харьков 2:3 (0:1)
Динамо-2 Киев Динамо-ИгроСервис 4:2 (2:1)
Газовик-Скала Сталь Днепродзержинск 2:2 (1:0)
Полесье Житомир Нафком Бровары -:+
27-й тур
02.05.2005 Арсенал Харьков Заря Луганск 1:0 (0:0)
Нефтяник-Укрнафта Ахтырка Нива Винница 1:0 (1:0)
Карпаты Львов Подолье Хмельницкий 0:0 (0:0)
Динамо-ИгроСервис Газовик-Скала 3:1 (2:1)
Сталь Днепродзержинск Шахтер-2 Донецк 2:1 (0:0)
Сталь Алчевск МФК Николаев 2:0 (2:0)
Нафком Бровары Динамо-2 Киев 1:1 (0:1)
ЦСКА Киев Спартак-Горобына 2:1 (1:0)
Спартак Ивано-Франковск Полесье Житомир +:-
28-й тур
06.05.2005 Динамо-2 Киев Газовик-Скала 1:0 (0:0)
07.05.2005 Подолье Хмельницкий ЦСКА Киев 1:2 (0:1)
Спартак-Горобына Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 0:0 (0:0)
Заря Луганск Сталь Днепродзержинск 0:0 (0:0)
Нива Винница Арсенал Харьков 0:2 (0:0)
Шахтер-2 Донецк Динамо-ИгроСервис 1:3 (0:1)
Нафком Бровары Спартак Ивано-Франковск 0:1 (0:0)
МФК Николаев Карпаты Львов 1:0 (1:0)
Полесье Житомир Сталь Алчевск -:+
29-й тур
12.05.2005 Газовик-Скала Шахтер-2 Донецк 3:2 (0:0)
Динамо-ИгроСервис Заря Луганск 0:1 (0:1)
Арсенал Харьков Спартак-Горобына 2:0 (0:0)
Нефтяник-Укрнафта Ахтырка Подолье Хмельницкий 2:2 (1:0)
Сталь Алчевск Нафком Бровары 3:1 (3:0)
Сталь Днепродзержинск Нива Винница 2:0 (2:0)
ЦСКА Киев МФК Николаев 0:2 (0:0)
Карпаты Львов Полесье Житомир +:-
13.05.2005 Спартак Ивано-Франковск Динамо-2 Киев 2:0 (1:0)
30-й тур
17.05.2005 Нафком Бровары Карпаты Львов 1:2 (0:0)
Подолье Хмельницкий Арсенал Харьков 1:2 (0:0)
Спартак-Горобына Сталь Днепродзержинск 0:1 (0:0)
Спартак Ивано-Франковск Сталь Алчевск 1:2 (0:1)
Нива Винница Динамо-ИгроСервис 0:2 (0:1)
Заря Луганск Газовик-Скала 2:0 (0:0)
МФК Николаев Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 0:5 (0:3)
Полесье Житомир ЦСКА Киев -:+
18.05.2005 Динамо-2 Киев Шахтер-2 Донецк 1:1 (1:1)
31-й тур
25.05.2005 Карпаты Львов Спартак Ивано-Франковск 1:1 (0:0)
Арсенал Харьков МФК Николаев 2:0 (1:0)
Сталь Алчевск Динамо-2 Киев 2:1 (0:1)
Шахтер-2 Донецк Заря Луганск 2:3 (0:2)
26.05.2005 Газовик-Скала Нива Винница 2:0 (2:0)
Динамо-ИгроСервис Спартак-Горобына 3:1 (1:0)
Сталь Днепродзержинск Подолье Хмельницкий 1:1 (0:0)
ЦСКА Киев Нафком Бровары 1:0 (0:0)
Нефтяник-Укрнафта Ахтырка Полесье Житомир +:-
32-й тур
30.05.2005 Динамо-2 Киев Заря Луганск 2:1 (1:1)
05.06.2005 Подолье Хмельницкий Динамо-ИгроСервис 2:1 (1:1)
Нафком Бровары Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 0:0 (0:0)
Сталь Алчевск Карпаты Львов 2:1 (1:1)
Спартак Ивано-Франковск ЦСКА Киев 0:1 (0:1)
Спартак-Горобына Газовик-Скала 2:0 (1:0)
Нива Винница Шахтер-2 Донецк 2:0 (1:0)
МФК Николаев Сталь Днепродзержинск 1:2 (0:1)
Полесье Житомир Арсенал Харьков -:+
33-й тур
10.05.2005 Карпаты Львов Динамо-2 Киев 2:0 (1:0)
11.06.2005 Заря Луганск Нива Винница 5:3 (5:0)
Арсенал Харьков Нафком Бровары 1:0 (1:0)
Шахтер-2 Донецк Спартак-Горобына 3:3 (1:0)
Газовик-Скала Подолье Хмельницкий 1:2 (0:2)
Динамо-ИгроСервис МФК Николаев 1:1 (1:1)
Нефтяник-Укрнафта Ахтырка Спартак Ивано-Франковск 4:2 (1:2)
ЦСКА Киев Сталь Алчевск 2:2 (0:1)
Сталь Днепродзержинск Полесье Житомир +:-
34-й тур
31.05.2005 Карпаты Львов ЦСКА Киев 3:0 (1:0)
15.06.2005 Сталь Алчевск Нефтяник-Укрнафта Ахтырка 2:1 (2:1)
20.06.2005 Спартак Ивано-Франковск Арсенал Харьков 1:0 (1:0)
Подолье Хмельницкий Шахтер-2 Донецк 2:4 (0:2)
Спартак-Горобына Заря Луганск 2:2 (2:0)
Динамо-2 Киев Нива Винница 1:4 (0:1)
Полесье Житомир Динамо-ИгроСервис -:+
МФК Николаев Газовик-Скала +:-
Нафком Бровары Сталь Днепродзержинск 3:2 (3:2)

Наша Книга

Епоха Вінницького футболу 1911-1957. Футбол давно минулих років.

еп

Книга вже в продажу!
Прохання до всіх хто замовив книгу, або бажає її купити написати Леоніду Загоруйко повідомлення на е-мейл Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або подзвонити по тел (096) 983-56-66.
Формат книги А4; тверда глянцева обкладинка; палітурка прошита нитками; 624 сторінки з ілюстраціями. На українській мові. Наклад обмежений.
Вартість 1 тому 430 гривень. 
Книга присвячена появі та розвитку футболу у місті Вінниці та на теренах Він. області та охоплює період з 1911 року по теперішній час. 
В першому томі книги викладені матеріали про появу футболу на Вінниччині та участь футбольних команд міста та області у всесоюзних, республіканських, обласних та міських змаганнях, а також першостях та кубках добровільних спорт. товариств за період з 1911 по 1957 рік включно. 
В книзі використані ексклюзивні знахідки знайдені в архівах, документальні підтвердження різних засідань футбольних органів. Знайдені оригінальні протоколи з низки зустрічей як з Вінниці, так і по іграх команд Він. області, а також фотографії з особистих архівів родичів і вболівальників, наданих спеціально для книги. В книзі надано великий обсяг статистичних даних відомості про гравців, обзори матчів з газет і таке інше.

 kni

 

 

Поиск

Login Form